Zlevněné zboží Vyřeš to jako Sherlock: Vyzkoušejte své logické schopnosti s neznámějším světovým detektivem

Vyřeš to jako Sherlock: Vyzkoušejte své logické schopnosti s neznámějším světovým detektivem - 6% sleva


Vyřeš to jako Sherlock: Vyzkoušejte své logické schopnosti s neznámějším světovým detektivem
243,- Kč

Původní cena: 258,- Kč


Vyřeš to jako Sherlock: Vyzkoušejte své logické schopnosti s neznámějším světovým detektivem z kategorie kultura a zábava, knihy, media, beletrie, romány, povídky, detektivky, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným Vyřeš to jako Sherlock: Vyzkoušejte své logické schopnosti s neznámějším světovým detektivem .

Kniha Vyřeš to jako Sherlock: Vyzkoušejte své logické schopnosti s neznámějším světovým detektivem:Připadali jste si někdy jako Sherlock Holmes nebo vás bavilo si na něj hrát? Otestujte své dedukční schopnosti na geniálních hádankách. Prozkoumejte pětadvacet nových případů od autora Stewarta Rosse a ponořte se do tajemné atmosféry v domě na Baker S...treet číslo 221b. Získáte pocit, jako byste se vrátili na stránky knihy Artura Conana Doyla. S jednou výjimkou. Tentokrát máte šanci dokázat, že ten super detektiv jste vy.

Produkt je výrobek značky Cpress ,distribuovaný s EAN kódem 9788026421580.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je Vyřeš to jako Sherlock: Vyzkoušejte své logické schopnosti s neznámějším světovým detektivem