Zlevněné zboží Výlety za šiframi: Praha a Středočeský kraj

Výlety za šiframi: Praha a Středočeský kraj - 66% sleva


Výlety za šiframi: Praha a Středočeský kraj
142,- Kč

Původní cena: 413,- Kč


Výlety za šiframi: Praha a Středočeský kraj z kategorie kultura a zábava, dětské zboží, pro děti a mládež, knihy, media, příručky a návody, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným Výlety za šiframi: Praha a Středočeský kraj .

Kniha Výlety za šiframi: Praha a Středočeský kraj: Turistický průvodce nebo hra? Obojí! Výlety za šiframi představují úplně nový koncept průvodce.  Autoři pro vás naplánovali tři výlety v Praze a ve Středočeském kraji, ale jejich konkrétní trasu vám neprozradí. Ptáte se, jak tedy dojdete do cíle? Budete jej muset sami objevit! Každý výlet je hra. Š...ifrovací hra. Kniha vám prozradí pouze místo startu kde dostanete první úkol. Když jej vyluštíte, získáte heslo. To zadáte do herního systému na svém chytrém telefonu a ten vás pošle na další místo. Když vyluštíte správně všechna hesla, dojdete až do cíle. Že to nedokážete a ztratíte se v půlce? I na to hra myslí: Můžete využít nápovědy nebo si zobrazit řešení úkolu a tím se bezpečně posunete dále. V knize kromě místa startu tras naleznete části příběhů a části zadání úkolů. Na konci každé šifrovací hry najdete zajímavé tipy na výlety po okolí. Jak těžké jsou šifry a úkoly, které na vás v rámci výletu čekají? Náročnost jsme zvolili takovou, aby si kromě dospělých poradily se šiframi a úkoly i děti od druhého stupně ZŠ. Čekejte chytrou zábavu v netradičním pojetí, trochu výzvu, úžas z toho, když přijdete na princip řešení šifry, a radost ze společně nalezeného řešení. Tak na co čekáte? Jsme zvědaví, kam dojdete! 3 výlety v Praze a Středočeském kraji 3 příběhy, které neznáte 17 autorských šifer, které vás jistě pobaví spousta turistických tipů a samozřejmě 100% Cryptomania

Produkt je výrobek značky Cpress ,distribuovaný s EAN kódem 8594050423275.

Sdílejte obsah s přáteli